Events
PDF
PDF

  •  
    2020
    April
    01st April 2020   19:30  Aigburth 1 - Hoylake 1 MCA Division 1
       19:30  Aigburth 3 - Prescot 2 MCA Division 4
    02nd April 2020   19:30  Wallasey A - bye MCA Division 2
       19:30  Hoylake Juniors - Aigburth 4 MCA Division 5
       19:30  Wallasey D - Liverpool 5 MCA Division 5
    06th April 2020 Round 6 (Second Leg) MCA Division 1
    Round 6 (Second Leg) MCA Division 3
    Round 4 (Leg 3) 440-League
       19:30  Atticus 4 - Hoylake 2 MCA Division 3
       19:30  Skelmersdale 2 - Ormskirk 1 MCA Division 4
       19:30  bye - St. Helens 440 440-League
    07th April 2020   19:30  Formby 1 - Atticus 2 MCA Division 1
       19:30  Hoylake 1 - Waterloo 1 MCA Division 1
       19:30  Southport 2 - bye MCA Division 3
       19:45  Liverpool 1 - Aigburth 1 MCA Division 1
    08th April 2020   19:30  St Helens 1 - Atticus 1 MCA Division 1
       19:30  Atticus 440 - Formby 440 440-League
       19:30  Aigburth 440 - Waterloo 440 440-League
    09th April 2020   19:30  Wallasey C - Liverpool 3 MCA Division 3
       19:30  Wallasey B - Formby 2 MCA Division 3
    13th April 2020 Round 7 (Second Leg) MCA Division 2
    Round 7 (Second Leg) MCA Division 4
    Round 3 (Leg 3) 600-League
       19:30  bye - Atticus 5 MCA Division 4
    14th April 2020   19:30  bye - Southport 1 MCA Division 2
       19:30  Formby 3 - Skelmersdale 2 MCA Division 4
       19:30  Southport 600 - Aigburth 600 600-League
       19:45  Liverpool 2 - Wallasey A MCA Division 2
       19:45  Prescot 2 - Liverpool Juniors MCA Division 4
    15th April 2020   19:30  Aigburth 2 - Skelmersdale 1 MCA Division 2
       19:30  Atticus 600 - Waterloo600 600-League
    20th April 2020 Round 7 (Second Leg) MCA Division 1
    Round 7 (Second Leg) MCA Division 3
    Round 5 (Second Leg) MCA Division 5
    Round 5 (Leg 3) 440-League
       19:30  Atticus 2 - Hoylake 1 MCA Division 1
       19:30  Atticus 1 - Formby 1 MCA Division 1
       19:30  Ormskirk 1 - Aigburth 3 MCA Division 4
       19:45  Waterloo 1 - Liverpool 1 MCA Division 1
       19:45  Waterloo 440 - Atticus 440 440-League
    21st April 2020   19:30  Hoylake 2 - Southport 2 MCA Division 3
       19:30  Formby 2 - Wallasey C MCA Division 3
       19:30  Formby 440 - bye 440-League
       19:45  Liverpool 3 - Atticus 4 MCA Division 3
       19:45  Liverpool 4 - Wallasey D MCA Division 5
    22nd April 2020   19:30  Aigburth 1 - St Helens 1 MCA Division 1
       19:30  St. Helens 440 - Aigburth 440 440-League
    23rd April 2020   19:30  bye - Wallasey B MCA Division 3
       19:45  Liverpool 5 - Hoylake Juniors MCA Division 5
    27th April 2020 Final John Ripley Cup
    Final Knotty Ash Cup
       19:30  Atticus 3 - Prescot 1 MCA Division 2